CENNIK PROMOCJE GALERIA O MNIE KONTAKT
Strona Główna
Wizaż
Makijaż Permanentny
Przedłużanie rzęs
Aktualności
Szkolenia
Polecamy
Zadzwoń do nas! (017) 856 41 57 lub 602 783 548


  
articles: Justyna Dłuska Cypryś.jpgOdkąd pamiętam maluję, rysuję, zgłębiam tajniki estetyki.Jestem osobą kreatywną, wrażliwą na piękno, pasjonatką kobiecych twarzy.
 W 2003 roku ukończyłam kosmetologię na wydziale farmacji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Już w trakcie studiów wiedziałam że przede wszystkim będę się zajmować sztuką wizażu, a kiedy dawno temu pierwszy raz spotkałam się z makijażem permanentnym zakochałam się! Dzisiaj jestem osobą doskonale czującą się w swoim zawodzie.   Najbardziej pasjonuje mnie przemiana. Ogromną radość sprawia mi możliwość wydobycia i podkreślenia tego co w każdej z kobiet jest najpiękniejsze. W każdej z dziedzin którymi się zajmuję mam  już duże doświadczenie dzięki czemu świadczę usługi na najwyższym poziomie. Jestem certyfikowaną stylistką makijażu permanentnego, przedstawicielką firmy BioEvolution (z makijażem permanentnym związana od 2001 roku) oraz certyfikowaną stylistką rzęs ,zajmującą się tą dziedziną od 2007 roku. Subtelność lub wyrazistość proponowanych makijaży, czy stylizacji rzęs dobieram uwzględniając styl, osobowość, karnację jak i przede wszystkim wiek klientki. Do każdego wizażu podchodzę indywidualnie, a wykonane przeze mnie prace są niepowtarzalne.
Interesuję się zdrowym odżywianiem i kosmetyką naturalną. Oczarowana filozofią ajurwedyjską, szkoliłam sie na Kerali w Indiach w centrum SANTHIGIRI AYURVEDA & SIDDHA VAIDYASALA. Jestem certyfikowaną terapeutką Ayurveda Panchakarma.

                                              Zapraszam
                                                                                        Justyna Dłuska-CypryśCopyright© 2007 Lakshmi Studio Wizażu i Stylizacji, zagęszczanie i przedłużanie rzęs, makijaż permanentny Rzeszów
Gabinet Kosmetyczny Lakshmi Gabinet Kosmetyczny O MNIE Lakshmi Gabinet KosmetycznyLakshmi Gabinet Kosmetyczny Kontakt
wizyt: 106,403 | online: 1 | webmaster: Wrona Studio