Przedłużanie rzęs!

Każda chce je mieć! Długie, gęste i podkręcone… ….oczywista sprawa. Dzisiaj możemy uzyskać taki efekt bez problemu!

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs sprawia, że spojrzenie staje się głębsze,a oko wyraźniejsze, przyciąga uwagę. Materiał syntetyczny z którego rzęsy są wykonane sprawia, że wyglądają identycznie jak prawdziwe. Poliestrowo – jedwabne włókna doklejane są do każdego z naturalnych włosów. Są wyjątkowo lekkie i trwałe – utrzymują się do 2 miesięcy – zależnie od naturalnego cyklu życia rzęsy. Nie obciążają naturalnych rzęs!!! Nie powodują ich przedwczesnego wypadania w przeciwieństwie do tuszu, który bardzo je niszczy. Są zdecydowanie lżejsze i łagodniejsze. Absolutnie nie czujesz, że „nosisz coś” na oku. Bezpieczna, poprawnie wykonana aplikacja daje poczucie komfortu! Pozwala na  wydłużenie rzęs od 30 do 50%( włoski są dostępne w różnych długościach 6mm-16mm, w 4 grubościach 0,10-0,25 oraz 4 stopniach podkręcenia J,B,C,L). Długości i grubości  doklejanych rzęs są dobierane indywidualnie do rzęs naturalnych. Doklejenie od 100 do 130 rzęs (na jedno oko) powoduje, że używanie tuszu do rzęs staje się zupełnie zbędne !!! Co najważniejsze, nie  męczysz swoich rzęs codziennym demakijażem. Każdego dnia oszczędzasz czas, swoje rzęsy oraz delikatną skórę wokół oczu. Rzęsy są w 100% wodoodporne. Są bardzo ładnie podkręcone, nie wymagają używania zalotki. Odpowiednio dobrane długości, grubości oraz stopień  podkręcenia rzęs dają bardzo naturalny efekt!

Przykład poprawnie wykonanej aplikacji…

Rzęsy przed zabiegiem
Rzęsy po zabiegu

Metoda przedłużania i zagęszczania rzęs w gabinecie LAKSHMI wyróżnia się na tle innych metod przedłużania rzęs wyjątkową precyzją oraz naturalnie wyglądającym efekcie końcowym. W dziedzinie przedłużania i zagęszczania rzęs mamy 7 letnie doświadczenie.

Doklejamy rzęsy na całej długości, daje to gwarancję wyjątkowej trwałości – aż do momentu wypadnięcia Twojej rzęsy. Klej przez nas stosowany jest produktem europejskim, nie zawiera szkodliwych substancji formaldehydów, nie ma zapachu!!! Jest niezwykle elastyczny dzięki zawartości gumy. Nie wypłukuje się, nie wykrusza, rzęsy do końca (do momentu naturalnego wypadnięcia) są ładne, gładkie , grube i czarne! Zabieg trwa ok. 2h. Ponieważ do wyboru mamy rzęsy różnej długości i grubości, naturalnie podwinięte lub mocniej podkręcone, można je dobierać indywidualnie do potrzeb stylizacji oka. Syntetyczne rzęsy nie obciążają ani nie niszczą rzęs naturalnych i wypadają stopniowo wraz z nimi. Przedłużone i zagęszczone rzęsy należy uzupełniać średnio raz na miesiąc. Rzęsy są idealne nie tylko na specjalne okazje, ale również na każdy, naturalny dzień tygodnia!

Otwórz swoje oczy szeroko 🙂